Электронный
методический кабинет

Особливості застосування митного збору за зберігання товарів, транспортних засобів та окремих номерних вузлів до них на складах митниць

Каленський М.М. • Митний контроль та митне оформлення • 2002 (ua) 
Термін зберігання товарів, транспортних засобів та окремих номерних вузлів до них на складах митниць для нарахування митного збору за їх зберігання обчислюється з дати оформлення документів про прийняття їх на зберігання митницею.

Митний збір за зберігання не справляється, якщо дата прийняття на зберігання товарів, транспортних засобів та окремих номерних вузлів до них збігається з датою видачі (повернення) їх власникові або уповноваженій ним особі.

При нарахуванні митного збору за зберігання товарів, транспортних засобів та окремих номерних вузлів до них на складах митниць термін зберігання обчислюється в календарних днях.

Використана література: Каленський, М.М. Митний контроль та митне оформлення: Нач.посіб. / За ред. М.М.Кленського, П.В.Пашка. - К.: Т-во ’Знання’, КОО, 2002. - 284 с. - (Митна справа в Україні). / М.М. Каленський, П.В. Пашко. — 2002. — іл.